Jesteś tutaj:
Kazex PLUS Andrzej Bajor

Firma powstała z przekształcenia istniejącej od 1990 roku firmy Kazex Sp. z o.o. Zasadniczym przedmiotem działalności firmy jest kompleksowa realizacja obiektów handlowych i przemysłowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy sie w projektowaniu, wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych oraz montażu lekkiej obudowy płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym oraz z wełny mineralnej, typowymi dla obiektów magazynowych, komór chłodniczych i mroźni oraz komór z kontrolowana atmosferą.

Dzięki nieograniczonym i wielowariantowym rozwiązaniom technicznym dostosowujemy zakłady przemysłu spożywczego do norm Unii Europejskiej i systemu HACCP. Realizujemy obiekty przedsięwzięć budowlanych współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Współpracujemy na szeroką skalę z Inwestorami skupionymi w Grupach Producenckich realizującymi inwestycje w sektorze rolniczym.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie oraz jako generalny wykonawca sprawujemy nadzór nad inwestycjami naszych Klientów na każdym etapie ich realizacji aż do momentu oddania gotowego obiektu do użytkowania. Dzięki naszemu doświadczeniu, a zwłaszcza elastycznym formom współpracy jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie inwestycje na terenie Polski w indywidualnie ustalonej formule, dostosowanej do preferencji odbiorcy.

W 2011r nasza firma otrzymała certyfikaty ISO: 9001:2008 oraz 3834-2:2005 a także Certyfikat firmy Kingspan potwierdzający nasze kwalifikacje w zakresie montażu płyt warstwowych firmy Kingspan.